1. pl
  2. en

PARTNERZY

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi działaniami

w obszarze współpracy międzynarodowej. 

PROFESJONALIZM

 

jest sercem naszej metody pracy. Zachęcamy i przygotowujemy naszych pracowników do wykonywania pracy z kompetencją i efektywnością. Nasi współpracownicy są najważniejszymi zasobami, dlatego wspieramy ich i cenimy.

 DOŚWIADCZENIE

 

Wieloletnie doświadczenie w hurtowni odzieży używanej sprawiło, że nasza firma stała się liderem w tej dziedzinie. Jesteśmy zawsze gotowi sprostać wymaganiom rynku i jego rozwojowi.

JAKOŚĆ

 

W fazie zakupu oceniamy produkt nie tylko pod względem jego rzeczywistych cech, ale także, w szczególności, biorąc pod uwagę uzasadnione oczekiwania i satysfakcję klienta.

DLACZEGO WŁAŚNIE MY

 

 

KIM JESTEŚMY

 

Zbieramy. Sortujemy. Eksportujemy.

Firma SOLTEX jest wieloletnim partnerem wielu znanych detalistów i firm tekstylnych w całej Europie. 

 

Importując i eksportując towary na rynki pozapłacowe i nadając artykułom drugie życie, SOLTEX zachowuje zasoby zawarte w produktach. Nasze działania polegają na zbieraniu i sortowaniu używanej odzieży, obuwia i akcesoriów oraz sprzedaży hurtowej do różnych krajów na różnych kontynentach. Zawsze staramy się oferować naszym klientom najlepszą jakość i cenę. Dokładamy wszelkich starań, aby wybrać najlepsze źródła naszych produktów. Nasz sukces pochodzi również od dobrego profesjonalnego zespołu, który ma doświadczenie w tej dziedzinie i głęboką znajomość potrzeb każdego rynku.

 

O NAS