1. pl
  2. en
Malta Trade Fair 2018 | MFCC Ta' Qali

Opłata za wejście: 2,50 €

Tegoroczna edycja jest pełna zajęć, aby upewnić się, że twoje wrażenia są tutaj wspaniałe, a Ty możesz cieszyć się wizytą na maksa.

Ponad 200 wystawców na targach z pewnością wniesie wartość dodaną do Twojego zakupu, oferując ciekawe rabaty i upominki. Kategorie produktów to: energia alternatywna, urządzenia domowe, kuchnie, meble, sofy i materace, sprzęt AGD, sprzęt cateringowy, telewizory i sprzęt elektroniczny, prace aluminiowe, drzwi, drzwi garażowe, łazienki i płytki, meble ogrodowe i ogrodowe, systemy bezpieczeństwa, instrumenty muzyczne, samochody i motocykle elektryczne, usługi finansowe, telekomunikacja, podróże, sycylijskie produkty żywnościowe, produkty spożywcze, produkty wellness, produkty dla zwierząt domowych i karmy dla zwierząt domowych, perfumy i kosmetyki, produkty do włosów i paznokci, modne ubrania, książki, wyroby rzemiosła artystycznego i ceramiki.

Międzynarodowy element targów obejmuje udział z Niemiec, Włoch, Francji, Portugalii, Indii, Pakistanu, Peru i Tunezji.

Oprócz tego, że jest to doskonała okazja do robienia zakupów, targi są także okazją do relaksu i spędzenia wieczoru. Foodcourt jest idealnym miejscem do tego. Tutaj możesz delektować się jednym lub kilkoma przedmiotami w menu, a przy zgryzie możesz usiąść i cieszyć się muzyką LIVE, którą przynoszą ci najlepsi zespoły na Malcie.

Każdego wieczoru zajęcia w food court zaczynają się około godziny 20:00. Tutaj również losujemy codzienną nagrodę pieniężną o wartości 1000 € o godzinie 22:00 oraz nagrodę Xirja o wartości 2600 € z artykułów spożywczych z Gala Supermarket 15 minut przed zamknięciem.

Targi są otwarte codziennie od 18:30 do 23:00 w dni powszednie, weekendy i święta.

Targi są otwarte do niedzieli 8 lipca.

 

http://www.mfcc.com.mt/venue/exhibitions/malta-trade-fair-2018

28 czerwca 2018

BLOG